AirExplore privítalo vo flotile dve nové lietadlá B737-800


26. marca 2024

AirExplore s hrdosťou oznamuje nedávny nárast flotily o dve lietadlá typu B737-800, pasažierske lietadlo s imatrikulačnou značkou OM-OEX a nákladné lietadlo s imatrikulačnou značkou OM-EDG, ktorých príchod značne rozšíri naše prevádzkové možnosti. Veľkosť flotily AirExplore sa týmto prírastkom navýšila na 12 lietadiel, čo je jasným ukazovateľom rastu a rozvoja spoločnosti. Vďaka odbornosti a vytrvalej práci […]

AirExplore s hrdosťou oznamuje nedávny nárast flotily o dve lietadlá typu B737-800, pasažierske lietadlo s imatrikulačnou značkou OM-OEX a nákladné lietadlo s imatrikulačnou značkou OM-EDG, ktorých príchod značne rozšíri naše prevádzkové možnosti.

Veľkosť flotily AirExplore sa týmto prírastkom navýšila na 12 lietadiel, čo je jasným ukazovateľom rastu a rozvoja spoločnosti. Vďaka odbornosti a vytrvalej práci nášho tímu, sa nám podarilo zrealizovať tento strategický krok vpred, ktorý nám umožní lepšie uspokojiť dopyt na trhu a naďalej poskytovať kvalitné služby našim cestujúcim, klientom a partnerom.

Sme pripravení na očakávaný nárast flotily v blízkej budúcnosti a následné rozširovanie našej prevádzky.