Naša spoločnosť


Sme certifikovanými členmi

O AirExplore


AirExplore je najväčšia letecká spoločnosť na Slovensku, ktorá poskytuje celosvetovo flexibilné a komplexné  ACMI a charterové riešenia osobnej a nákladnej leteckej prepravy.

Našim klientom ponúkame spoľahlivé lietadlá, skúsené posádky, efektívnu údržbu a prvotriedne poistné krytie.

Sídlime na letisku v Bratislave a našu flotilu tvoria pasažierske lietadlá typu Boeing 737-800 a nákladné lietadlá typu Boeing 737-800BCF a SF.

O Avia Solutions Group


AirExplore je súčasťou rodiny Avia Solutions Group, najväčšieho svetového poskytovateľa ACMI riešení (Aircraft, Crew, Maintenance, and Insurance) s flotilou pozostávajúcou zo 213 lietadiel. Táto skupina taktiež poskytuje celý rad leteckých služieb vrátane MRO (údržba, opravy a generálne opravy lietadiel), výcviku pilotov a posádok, pozemnú obsluhu ako aj rôzne pridružené služby. Skupina, ktorú tvorí 12 000 vysokokvalifikovaných odborníkov v oblasti letectva, pôsobí v 68 krajinách sveta.

AirExplore

Garantovať vysokú kvalitu poskytovaných služieb klientom a partnerom, znamená byť verní základom, na ktorých bola spoločnosť AirExplore vybudovaná. Sme nesmierne hrdí na našu firemnú kultúru a na odhodlanie plniť stanovené ciele, ktoré stručne popisujeme nižšie.

  • Vízia
  • Poslanie
  • Hodnoty

Našou víziou je stať sa popredným poskytovateľom leteckých ACMI služieb v Európe, ktorý stanovuje normy pre bezpečnosť, spoľahlivosť a spokojnosť zákazníkov. Naším cieľom je neustále sa vyvíjať, integrovať environmentálnu udržateľnosť, zavádzať do prevádzky nové technológie a súčasne rozširovať pole pôsobnosti. Úsilím o dokonalosť pri posyktovaní služieb sa snažíme podporovať rast našich klientov a posunúť ich skúsenosť s leteckou dopravou a prepravou tovaru o úroveň vyššie.

Naším poslaním v AirExplore je poskytovať bezkonkurenčné ACMI služby so zameraním na bezpečnosť, spoľahlivosť a flexibilitu. Zaviazali sme sa prinášať výnimočné riešenia v rámci osobnej a nákladnej leteckej dopravy, pričom našim klientom zaručujeme flexibilitu prevádzky a to vďaka spoľahlivým lietadlám, odborne vyškoleným posádkam a prísnym normám údržby lietadiel. Naša snaha o bezchybnosť a presnosť pri každom lete stelesňuje náš prísľub byť viac než len poskytovateľom služieb, ale aj dôveryhodným partnerom v letectve.

Tímová práca

Tímová práca

Ako spoločnosti orientovanej na ľudí, je pre nás hlavnou prioritou komfort našich zamestnancov a zákazníkov. Považujeme za nesmierne dôležité vytvárať pozitívne pracovné prostredie, ktoré našim ľuďom umožnuje bezproblémovú spoluprácu s klientmi a partnermi na všetkých úrovniach.

Flexibilita

Flexibilita

Vďaka našim bohatým skúsenostiam s poskytovaním ACMI služieb chápeme, že schopnosť adaptovať sa trendom na trhu a požiadavkám našich klientov je nevyhnutná k tomu, aby sme sa stali dôveryhodným partnerom.

Profesionalita

Profesionalita

V AirExplore je kvalita poskytovaných služieb nespochybniteľná. Sme hrdí na to, že za každých okolností prinášame profesionalitu zameranú na zákazníka a dbáme na to, aby sa klienti cítili uznávaní rovnako, ako naši zamestnanci a spolupracovníci.

NAŠA SPOLOČNOSŤ

Náš tím


Martin Stulajter

Martin Stulajter

Chief Executive Officer

Miroslav Polonyi

Miroslav Polonyi

Chief Financial Officer

Julius Sedlacek

Julius Sedlacek

Chief Operating Officer

Pavol Klein

Pavol Klein

Flight Operations Manager

Pavol Galan

Pavol Galan

Technical Director

Dusan Smijovsky

Dusan Smijovsky

Maintenance Director

Roman Orosz

Roman Orosz

Crew Training Manager

Katarina Stulajterova

Katarina Stulajterova

Cabin Crew Manager

Martin Rosenberger

Martin Rosenberger

Operations Control Centre Manager

Michal Molnar

Michal Molnar

Crew Planning Manager

Roman Grell

Roman Grell

Compliance Monitoring Manager

Peter Kajdi

Peter Kajdi

Security Manager

Petr Hvalcak

Petr Hvalcak

Safety Manager

Peter Kirth

Peter Kirth

Ground Operations Manager

Zaneta Kudelova

Zaneta Kudelova

Head of HR

Juraj Valent

Juraj Valent

Commercial Manager

Naše bývalé a súčasné základne